“The Winchesters” hikayesini anlatacak...

“The Winchesters” hikayesini anlatacak...

İblis avcıları “The Winchesters”ın yeni fragmanında birleşiyor. 

 

CW'nin “Supernatural” dizinin öncesini anlatan yeni serisine ilk bakışta, anlatıcı Dean Winchester (“Supernatural”ın yıldızı Jensen Ackles), izleyicilere zamanda yolculuk yaptırarak, 1972'ye götürüyor. Sam ve Dean Winchesters kardeşlerin aile hayatı Supernatural dizisi boyunca gizemini korumuştu. Ancak şimdi Dean, iblis avcısı Winchester'ların nasıl ortaya çıktığını anlatmak istiyor.  

 

“Supernatural” ‘ın ön bölümünün fragmanı, izleyicileri Dean ve Sam'in babası John Winchester'ın anneleri Mary Campbell ile tanıştığı geceye götürüyor. Aslında John ve Mary’nin başlangıcı klasik bir aşk hikayesi. Askerden dönen çocuk genç kızla tanışır. Kız da bir gün çocuğu kurtarmak şeytan çıkarma ayini yapmak zorunda kalır. İkili daha sonra iblis avcısı babalarının izini sürmek için iblis avı arayışında kafa kafaya vermeye karar verirler. Böylelikle John iblislerle dolu bir dünyaya çekilir ve sonunda “Supernatural”ın kalbindeki aileye yol açacak olayları başlatır. 

 

“The Winchesters”da Meg Donnelly ve Drake Rodger, Mary ve John karakterlerine hayat veriyor. Jensen Ackles ise dizide yine Dean Winchester rolünü üstlenirken, aynı zamanda bir diğer “Supernatural” mezunu olan eşi Danneel Ackles ile birlikte yürütücü yapımcılık yapıyor. Robbie Thompson tarafından yazılan “The Winchesters”ın yapımcılığını Chaos Machine Productions, Warner Bros. Television ve CBS Studios üstleniyor. 

 

Padalecki ve Ackles'ın başrol oynadığı “Supernatural” ilk olarak 2005 yılının Eylül ayında piyasaya çıktı ve anında bir CW klasiği haline geldi. Dizi yayın hayatı boyunca, sadece son sezonda dört kez 1 milyon izleyicinin altına düştü.  15 sezon ve 327 bölümün ardından dizi 2020'de sona erdi. “The Winchesters” dizisi ile birlikte, 2020 Kasım'daki finalinden bu yana iblis avı hikayesinin ve Ackles'ın karakterinin ilk dönüşünü izleyeceğiz. 

 

Etiketler #sensatsenkazan,